INGRID D. AS dibināta 1994. gada 10. februārī. Uzņēmuma juridiskā adrese un ražošanas bāze atrodas „Ielejās”, Laidzes pagastā, nepilnus 8km no skaistās deviņu pakalnu pilsētas Talsiem.

Kopš uzņēmuma dibināšanas galvenie darbības virzieni ir kokapstrāde, meža un dārza preču tirdzniecība.

Mēs esam lielākie koka kātu ražotāji Baltijā. INGRID D. AS produkciju pazīst gandrīz visās Eiropas valstīs. Kopš dibināšanas uzņēmumā ir attīstīta galdniecība, kur kvalificēti un pieredzējuši meistari izgatavo kvalitatīvus galdniecības izstrādājumus pēc klienta pasūtījuma. Uzņēmuma zāģētavā piedāvājam dažāda veida kokmateriālus terases dēļus, dažādas līstes grīdas un apdares dēļus.

Veikalā „Meža dārzs” Talsos, Jaunā ielā 29 mēs saviem uzticīgajiem klientiem piedāvājam pasaules vadošo zīmolu Husqvarna, Jonsered, Mc CULLOCH, Stiga, STIHL, Gardena meža un dārza tehniku. Visām produkcijas grupām mēs nodrošinām izgatavotāja – rūpnīcas ekspluatācijas garantijas. Mūsu profesionālie servisa meistari veic garantijas un pēc garantijas remontus, izmantojot oriģinālās rezerves daļas.

Mērķis attiecībā pret klientiem: piedāvāt konkurētspējīgas cenas, kvalitāti, servisa līmeni un izturīgus produktus. Cenšamies panākt klientu ieteikumus produkta uzlabošanai, nopietni izturamies pret klientu pretenzijām, nodrošinām atbilstošu garantiju politiku, izglītojam un apmācām klientus, apkopojam atsauksmes, nodrošinām ar rezerves daļām, apkalpošanu un remontdarbiem, nostiprinām preču zīmes uzticību klientos.

INGRID D. AS ir LKUEA (Latvijas kokapstrādātāju un eksportētāju asociācijas) biedrs kopš 1994.gada.

INGRID D. AS ir FSC® (The Forest Stewardship Council®) sertifikāts kopš 2008.gada 1.novembra. FSC koksnes piegādes ķēdes sertifikācija apliecina, ka produkta ražošanā tiek izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem, kontrolētiem avotiem un tiem ir zināma izcelsme (NC-COC-013340, FSC®C023334). Šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un tirdzniecības procesos – no meža apsaimniekotāja līdz gala patērētājam. FSC mežu apsaimniekošanas un FSC piegādes ķēdes sertifikātu šodien atzīst patērētāji visā pasaulē. FSC sertificēta produkcija ir pieejama pēc pieprasījuma.